Pienap arrow Projekty arrow Mikroprojekty
Mikroprojekty PDF Tlač E-mail
Napísal Administrator   
Wednesday, 17 February 2010

Posterová konferencia

 

Posúdenie zmien v prostredí Pienin zapríčinených výstavbou a prevádzkou vodných diel Czorsztyn-Niedzica a Sromowce Wyżne

 V rámci medzinárodnej spolupráce Štátna ochrana prírody SR Správa Pieninského národného parku v Červenom Kláštore a jej poľský partner Dyrekcia Pienińskiego Parku Narodowego v Krościenku n. Dunajcem predložili komplementárny projekt Monitoring a vyhodnotenie zmien vplyvom vodných nádrži v PIENAP-e na rieke Dunajec, ktorý je spolufinancovaný z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľsko – Slovenská republika 2007 – 2013. Dátum začatia projektu je  február 2010 a dátum ukončenie projektu je v januári 2011. Celkové náklady na realizáciu projektu predstavuje 9 808,89 €.

Cieľom projektu je oboznámiť verejnosť soPosterová konferencia  zmenami v prírodnom a kultúrnom prostredí Pienin a okolia zapríčinené výstavbou a prevádzkou vodných nádrží Czorsztyn-Niedzica a Sromowce Wyżne. Jedným z výstupov projektu je spoločná vedecká konferencia , ktorá sa bude konať 14.- 15. októbra 2010 v Kultúrnom dome v Spišskej Starej Vsi. Výsledky konferencie budú spracované vo vedeckom zborníku a populárno-náučnej brožúre.

Zmenené ( Wednesday, 17 February 2010 )

 
Kto je Online
Online
Hostia : 21
Webkamera
Výhľad na Tri Koruny z Červeného Kláštora
Kvízová otázka
Pieninský národný park vznikol v roku?
  
Najvyšším vrcholom na území Pienin je:
  
Užitočné odkazy

Pieniny & Dunajec
Pieniny
Obec Červený Kláštor
Obec Lesnica
Akčná skupina Tatry,Pieniny
Pieniński Park Narodowy
 Register ponúkaného majetku štátu